Współpraca

Gabinet Hirudoterapii  Ruda Śląska

 

Skuteczne leczenie chorób pijawkami lekarskimi

Pijawki lekarskie na Śląsku. Leczenie pijawkami lekarskimi sięga korzeni ludzkości. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że już w starożytności leczenia pijawkami było znane z dobrych efektów. Wspomaganie medycyny i leczenia przy użyciu tradycyjnych i naturalnych sposobów jakim niewątpliwie jest leczenie pijawkami lekarskimi jest znów doceniane w Europie zachodniej, USA, Kanadzie a także staje się coraz bardziej popularne z Polski. Colon Fit współpracuje z gabinetem Hirud Serwis – Leczenie pijawkami lekarskim, który mieści się w Rudzie Śląskiej i jest jednym z bardziej znanych gabinetów hirudoterapii na południu Polski. W gabinecie Hirud Serwis używane są wyłącznie certyfikowane pijawki a sam gabinet należy do Polskiego Stowarzyszenia Hirudologicznego i oferuje leczenie pijawkami lekarskim dla mieszkańców Rudy Śląskiej, Katowic, Chorzowa, Bytomia i innych mieszkańców Górnego Śląska.

Czym są pijawki lekarskie?

Dlaczego pijawki lekarskie nas leczą i po co to robią ? Pijawki występują w ogromnej części Europy i są stworzeniami pasożytniczymi, pijawka lekarska traktuje nas jako doskonałego żywiciela i przez ponad 570 mln lat ewolucji stała się pasożytem doskonałym. Pijawka lekarska stara się utrzymać swoich żywicieli (człowieka) w doskonałej formie fizycznej i psychicznej oraz likwiduje konkurencję (choroby, wirusy). Żywiciel czyli człowiek w interesie pijawki lekarskiej musi być w dobrej kondycji, ponieważ dla jej dobra dostarcza pokarm, o jak najlepszych parametrach biologicznych. Dlatego pijawka stara się przedłużyć życie człowiekowi likwidując i zwalczając choroby. Korzyści są więc obopólne, prawie jak symbioza międzygatunkowa a 120 związków jakie wytwarza pijawka, te cele spełnia doskonale.

Pijawki lekarskie na Śląsku – Gdzie leczyć się pijawkami na Śląsku?

Jeśli jesteś zainteresowany leczeniem pijawkami na Śląsku. Jesteś z Katowic, Chorzowa, Bytomia, Siemianowic, Rudy Śląskiej, Świętochłowic czy Mysłowic to śmiało możemy polecić ci usługi Hirud Serwis z Rudy Śląskiej, znajdziesz tam fachową pomoc, czysty i dobrze wyposażony gabinet oraz certyfikowane pijawki co jest kluczowe. O jakości Hirud Serwis świadczą też opinie klientów.

Leczenie pijawkami na Śląsku to Hirud Serwis – Zapraszamy na stronę:  pijawki-lekarskie.com.pl, gdzie można zdobyć więcej informacji dotyczącej pijawek lekarskich na Śląsku.

Pijawki lekarskie na Śląsku